logo agora versie 20191114

AGORA, Postbus 13, 4100 AA Culemborg
Secretariaat: Brenda Leenders
E-mail: info@agora-beroepsvereniging.nl
Telefoon: 06 - 21 29 52 60 (stuur een Whatsapp-bericht of spreek de voicemail in)

Bestuurswerk in zijn leukste vorm!

Wij zoeken een penningmeester! En voordat je stopt met lezen: je hoeft geen boekhouder te zijn (die huren wij namelijk in), je hoeft ook geen ingewikkelde spreadsheets te maken (want die begrijpen wij zelf ook niet). 

Het enige wat belangrijk is, is dat je niet ongelukkig wordt van cijfers. De boekhouding van AGORA-beroepsvereniging is niet ingewikkeld, maar wij gaan zorgvuldig om met de contributiegelden en de (kleine) reserve die wij hebben opgebouwd. Als penningmeester maak je de vertaalslag van de boekhouder naar het bestuur en leden, betaalt de facturen en maakt samen met de boekhouder de begroting op.

AGORA-beroepsvereniging is DE vereniging die opkomt voor de coördinator vrijwilligerswerk en dus indirect ook voor de vrijwilliger zelf. Dus wil je maatschappelijk echt het verschil maken, dan ben je aan het juiste adres. Nog nooit is vrijwilligerswerk zo belangrijk geweest als nu!

Ons bestuur bestaat uit enthousiaste mensen die allen vanuit hun eigen werkveld, kwaliteiten en talenten een bijdrage leveren. Diversiteit, gedrevenheid, humor, daadkracht en ambitie kenmerken ons. Naast de doelen die wij ons stellen, is er oog voor elkaar, maar vooral oog voor de ruim 250 leden. Want daar doen wij het voor!
Wij zitten aan tafel bij de belangrijke netwerken in het land en werken nauw samen met partijen zoals NOV, Movisie en het hoger onderwijs. Daarnaast zijn wij ook in de regio actief, waardoor de coördinator vrijwilligerswerk ook dichtbij een netwerk heeft.

Tijdsinvestering

De benodigde tijd voor het uitvoeren van deze werkzaamheden bedraagt, afhankelijk van jouw invulling, ongeveer 4 uur per week. De werkzaamheden kunnen geheel naar eigen mogelijkheden op de voor jou geschikte tijdstippen worden gedaan. Sommige werkgevers stellen, al dan niet via de CAO, tijd beschikbaar voor inzet voor je beroepsvereniging. Vraag ernaar bij je werkgever!  
Het bestuur heeft doorgaans contact via de mail, app, telefoon of Skype. Verder is er maandelijks één bestuursvergadering in Utrecht, op loopafstand van het Centraal Station (of via Skype), op de 3e dinsdag van de maand van 17.00 tot 19.00 uur, en één keer in de twee maanden een overleg/brainstorm, op de eerste dinsdag van de maand. Verder zijn er natuurlijk de jaarlijkse Algemene Leden Vergadering (in april) en een congres (in november). 

Wat bieden wij jou?

 • Een gedegen inwerkperiode
 • Professionele boekhoudkundige ondersteuning
 • Professionele ledenadministratie die ook alle facturering doet. 
 • De gelegenheid om je talent en tijd in te zetten om AGORA verder vorm te geven
 • Een inspirerende omgeving met een gedreven vrijwillig bestuur
 • Een kans om op landelijk niveau te opereren en als eerste op te hoogte te zijn van alle ontwikkelingen rondom vrijwilligerswerk
 • Extra invloed op het reilen en zeilen van de vereniging
 • Een ervaring die het vermelden waard is op je CV
 • Reis- en onkostenvergoeding. 

Wat ga je doen?

 • Begrotingen opstellen
 • Financiële informatie aanleveren voor het jaarverslag
 • Contact en afstemming met de boekhouder die de boekhouding doet
 • Contact en afstemming met de administrateur die alle facturen doet.

Wie ben jij?

 • Iemand met verantwoordelijkheidsbesef voor de interne bedrijfsvoering binnen de beroepsvereniging
 • Iemand die zich richt zich op het (financieel) belang van de organisatie en samen met anderen een bijdrage aan het gemeenschappelijke resultaat levert
 • Iemand die oplossing(richting)en aandraagt voor financiële vraagstukken.
 • Gestructureerd, nauwkeurig en je hebt oog voor detail 
 • Computervaardig 

Wil jij je tijd en talenten inzetten om het bestuur te versterken? Mail je sollicitatie (of vragen) naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. met als onderwerp ‘Vacature Penningmeester’. Dan plannen we een oriënterend gesprek. 

Kalender

Augustus 2020
M D W D V Z Z
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6